Bezdomovci III. olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2005, na zadní straně razítka z umělecké pozůstalosti MUDr. Bohuslava Procházky - Roberta Perthena, ověřovací ...
Srnky na pasece olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Kytice pivoněk olej na plátně, 56 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina s ptáčkem olej na plátně, 75 x 58 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, datováno 1975, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Sottopassaggio olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1998, na zadní straně razítka z umělecké pozůstalosti MUDr. Bohuslava Procházky - Roberta Perthena, ověřovací...
Služebná olej na kartonu, 65 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen