9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12642
Poslední dražitel: 10317

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Bez názvu
olej na plátně, 80 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1985, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Aktuální cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  22:00:00

do jarní aukce 2019.