9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12608
Poslední dražitel: 12682

Nečitelně signováno

Dáma v klobouku
olej na plátně, 75 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  21:50:00

do aukce červen 2019.