Probíhá příjem předmětů do dubnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12607
Poslední dražitel: 10571

Na hrázi rybníka
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2019  22:00:00

do jarní aukce 2019.