9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12606
Poslední dražitel: 12828

olej na plátně, 57 x 88 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  20:50:00

do aukce červen 2019.