Probíhá příjem předmětů do dubnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12601
Poslední dražitel: 11924

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Konvolut 4 ks barevných leptů
4 ks barevných leptů, "PF", rozměry cca 8 x 8 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2019  20:25:00

do jarní aukce 2019.