tlacitko menu
Předaukční výstava probíhá pouze pro zaregistrované dražitele od 16. 4. 2019 každé pondělí - pátek 10 - 12 a 13 - 17 hod.

NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA

 

VYDRAŽENO ZA:
9 300 000 Kč


NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA
Vyberte autora:
Číslo položky:  


Přijímáme předměty do aukce červen 2019.
 

detail
=detail=
Číslo položky: 12598
Poslední dražitel: 11519

Historie příhozů
info-ikon

Blažíček Oldřich (1887 - 1953)

více o autorovi...

Havlov
olej na kartonu, 29, 5 x 40 cm, nerámováno, karton po okrajích poškozen, signováno s věnováním pí Havlové PD, datováno 1923, bude zařazeno v připravované monografii autora, ověřovací certifikát pravos...
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  21:45:00

Aukční výsledky z minulých aukcí zde >>




Galerie Národní 25 - naše pobočky
PROVIZE Z PRODEJE OD 5%
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
TOPlist
Registrovaných dražitelů: pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo


Provize z aukčního a komisního prodeje

od 5 %

Okamžitá platba


v hotovosti za Vaše starožitné předměty a výtvarné umění
Využijte přítomnosti našich znalců
k bezplatnému ohodnocení, koupi
v hotovosti, či přijmu uměleckých
starožitných předmětů a obrazů
do aukce červen 2019.