Probíhá příjem předmětů do dubnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12598
Poslední dražitel: 12290

Havlov
olej na kartonu, 29, 5 x 40 cm, nerámováno, karton po okrajích poškozen, signováno s věnováním pí Havlové PD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  21:00:00

do jarní aukce 2019.