Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12589
Poslední dražitel: 12681

Baletka
olej na plátně, 70 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 199 900 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:55:00

do aukce září 2019.