Probíhá příjem předmětů do dubnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12572
Poslední dražitel: 11242

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

V parku u řeky
olej na plátně, 82, 5 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 195 000 Kč
Aktuální cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:00:00

do jarní aukce 2019.