9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12517
Poslední dražitel: 12187

Bokšay Josef (1891 - 1975)

Podzim na řece
olej na kartonu, 70 x 88 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1928, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  22:45:00

do aukce červen 2019.