Probíhá příjem předmětů do dubnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12517
Poslední dražitel: 12191

Bokšay Josef (1891 - 1975)

Podzim na řece
olej na kartonu, 70 x 88 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1928, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Aktuální cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:50:00

do jarní aukce 2019.