9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12512
Poslední dražitel: 11213

Kocka Andrej (1911 - 1987)

Zasněžené chalupy
olej na plátně, 54, 5 x 56 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, obtisknutý vypínací rám, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  22:05:00

do aukce červen 2019.