Probíhá příjem předmětů do dubnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12512
Poslední dražitel: 11642

Kocka Andrej (1911 - 1987)

Zasněžené chalupy
olej na plátně, 54, 5 x 56 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, obtisknutý vypínací rám, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:10:00

do jarní aukce 2019.