Na břehu řeky olej na plátně, 51 x 78 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, neodborně restaurováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Italský přístav olej na plátně, 51 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, datováno 2009, na zadní straně razítka z umělecké pozůstalosti MUDr. Bohuslava Procházky - Roberta Perthena, ...
Zimní motiv olej na plátně, 79 x 88 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Tetřívci olej na kartonu, 55 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jeřáby u pískoviště olej na plátně, 36 x 44, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen