9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12511
Poslední dražitel: 12619

Jarní tání
olej na plátně, 55 x 72 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno nečitelně LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  20:45:00

do jarní aukce 2019.