9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12510
Poslední dražitel: 12619

Nečitelně signováno

olej na plátně, 90 x 120 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno nečitelně PD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  21:15:00

do jarní aukce 2019.