9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12505
Poslední dražitel: 12096

Nesignováno

olej na katonu, 36 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  20:50:00

do aukce září 2019.