9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12496
Poslední dražitel: 12757

Kostelík
olej na překližce, 36 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  21:45:00

do jarní aukce 2019.