9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12472
Poslední dražitel: 13195

Cesta krajinou
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  21:50:00

do aukce září 2019.