9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12470
Poslední dražitel: 12450

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Jeřáby u pískoviště
olej na plátně, 36 x 44, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2019  22:00:00

do jarní aukce 2019.