9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12463
Poslední dražitel: 11731

olej na plátně, 20 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1962, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  22:00:00

do jarní aukce 2019.