9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12459
Poslední dražitel: 12889

Druhý břeh
černobílá litografie, 27 x 17 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou UD, datováno 1954
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  21:50:00

do jarní aukce 2019.