9 300 000 Kč

Číslo položky: 12143
Poslední dražitel: 12631

Jakub František (1875 - 1940)

Odpočinek u vody
olej na plátně, 105 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 9 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  21:25:00
Číslo položky: 12141
Poslední dražitel: 10432

Zámek u moře
barevná litografie, 51 x 41 cm, první výtisk z 35 (1/35), papír mírně poškozen, pasparta, signováno PD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  21:30:00
Číslo položky: 12140
Poslední dražitel: 10432

Piráti
barevná litografie, 56 x 44 cm, první výtisk z 28 (1/28), papír mírně poškozen, pasparta, signováno PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  21:35:00
Číslo položky: 12139
Poslední dražitel: 10431

Vodníci
barevná litografie, 45 x 61 cm, první výtisk z 35 (1/35), papír mírně poškozen, pasparta, signováno PD, datováno 1972
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  21:40:00
Číslo položky: 12137
Poslední dražitel: 12627

Žďárecký potok v zimě
olej na plátně, 100 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, výstava v Pardubicích roku 1938
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  21:45:00
Číslo položky: 12131
Poslední dražitel: 11949

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

olej na plátně, 90 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na zadní části plátna záplata o velikosti cca 5 cm, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  21:50:00
Číslo položky: 12128
Poslední dražitel: 11947

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

Dáma v klobouku
olej na kartonu, 69 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1919, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  21:55:00
Číslo položky: 12126
Poslední dražitel: 12905

Letní odpoledne u řeky
olej na plátně, 100 x 130 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, plátno v dolní části protrženo, cca 3 cm, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  22:00:00
Číslo položky: 12134
Poslední dražitel: 12356

Rada Vlastimil (1895 - 1962)

Polní cesta
olej plátno na kartonu, 59 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PN
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:05:00
Číslo položky: 12147
Poslední dražitel: 12916

olej na kartonu, 19 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:10:00