9 300 000 Kč

Číslo položky: 12012

Kašpar Adolf (1877 - 1934)

Dívky se škraboškou
kombinovaná technika na papíře, 27, 5 x 22, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LH, datováno 1896
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2018  21:40:00
Číslo položky: 12179

Letní krajina s břízami
olej na kartonu, 24, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2018  21:45:00
Číslo položky: 12178

Pytlák s úlovkem
olej na kartonu, 66 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2018  22:00:00
Číslo položky: 12167
Poslední dražitel: 12237

Chalupa v zimě
olej na plátně, 65 x 80, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  21:05:00
Číslo položky: 12166
Poslední dražitel: 12722

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

olej na kartonu, 70 x 99 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  21:10:00
Číslo položky: 12165
Poslední dražitel: 12460

olej na plátně, 90 x 110 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  21:15:00
Číslo položky: 12161

Hudeček František (1909 - 1990)

kombinovaná technika na papíře, 37, 5 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  21:20:00
Číslo položky: 12156

Nesignováno

Diana na lovu
olej na plátně - výřez, 87 x 80 cm, rám mírně poškozen, malba poškozena
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  21:25:00
Číslo položky: 12162

Milenci
kombinovaná technika na papíře, 46 x 29, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, pasparta, signováno PD
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  21:30:00
Číslo položky: 12163

kombinovaná technika na papíře, 43, 5 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  21:35:00