Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5
Číslo položky: 12063
Poslední dražitel: 11919

V bukovém lese
olej na kartonu, 35, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:30:00
Číslo položky: 12072
Poslední dražitel: 12885

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Zátiší s meruňkami
olej na plátně, 60, 5 x 73, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Aktuální cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:35:00
Číslo položky: 12084
Poslední dražitel: 12497

Bažant s koroptví
olej plátno na kartonu, 46 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:40:00
Číslo položky: 12068
Poslední dražitel: 9920

Konec výletu
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:45:00
Číslo položky: 12050

Pohádkový motiv
kombinovaná technika na papíře, 42 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno UD, datováno 1982
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Aktuální cena: 49 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:50:00
Číslo položky: 12067
Poslední dražitel: 12485

Jarní tání
olej na plátně, 83 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PD
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:55:00
Číslo položky: 11900
Poslední dražitel: 12229

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Rozbouřené moře
olej na plátně, 73 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Aktuální cena: 49 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  22:00:00

« 1 2 3 4 5