9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12264
Poslední dražitel: 13049

Dívka s květinou
kombinovaná technika na papíře, 20 x 11, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1954
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 15 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:10:00
Číslo položky: 12103
Poslední dražitel: 9524

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Kluziště
olej na dřevě, 57, 5 x 77, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:05:00
Číslo položky: 12134
Poslední dražitel: 12356

Rada Vlastimil (1895 - 1962)

Polní cesta
olej plátno na kartonu, 59 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PN
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12262
Poslední dražitel: 13042

Nečitelně signováno

Pohled na Trosky
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, nečitelně signováno LD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12226
Poslední dražitel: 10492

Milenci na lavičce
barevná litografie, 40 x 50 cm, nerámováno, pasparta, 65/80, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  20:55:00
Číslo položky: 12228
Poslední dražitel: 12978

Ponorka
barevná litografie, 50, 5 x 34 cm, nerámováno, pasparta, 136/200, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12216
Poslední dražitel: 12059

Konvolut 5 ks grafických listů
2 x dřevoryt, 3 x lept, nerámováno, volně loženo, poškozeno, signováno T. F. Šimon
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  20:50:00
Číslo položky: 12253
Poslední dražitel: 12439

Portrét dámy
olej plátno na kartonu, 31 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1916
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12265
Poslední dražitel: 11156

Houslista
akvarel na papíře, 21 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  20:40:00
Číslo položky: 12263
Poslední dražitel: 12762

Hudeček Stanislav (1872 - 1947)

Venkovský dvorek
olej plátno na kartonu, 43, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  20:30:00

do jarní aukce 2019.