9 300 000 Kč

Číslo položky: 12059
Poslední dražitel: 10834

Svatebčané
pastel na papíře, 43 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:15:00
Číslo položky: 12071
Poslední dražitel: 12883

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Kytice v modrožluté váze
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Aktuální cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:20:00
Číslo položky: 12057

Mařák Julius Edvard (1832 - 1899)

Uvnitř lesa
černobílá litografie - kolorováno bělobou, 48 x 36, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12063
Poslední dražitel: 12574

V bukovém lese
olej na kartonu, 35, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:30:00
Číslo položky: 12108
Poslední dražitel: 12459

olej na plátně, 71, 5 x 50, 5 cm, rámováno, nepůvodní rám, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Aktuální cena: 43 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12072
Poslední dražitel: 11055

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Zátiší s meruňkami
olej na plátně, 60, 5 x 73, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Aktuální cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:35:00
Číslo položky: 12109
Poslední dražitel: 12910

U jezírka
olej na kartonu, 55 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Aktuální cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:40:00
Číslo položky: 12084
Poslední dražitel: 12893

Bažant s koroptví
olej plátno na kartonu, 46 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12068
Poslední dražitel: 10448

Konec výletu
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:45:00
Číslo položky: 12122
Poslední dražitel: 12347

Pohled na Nový Svět
Vyvolávací cena: 24 500 Kč
Aktuální cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč