Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 12091

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 66 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1943
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  21:20:00
Číslo položky: 12087
Poslední dražitel: 10430

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Z obecního lesa
olej plátno na kartonu, 41 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:30:00
Číslo položky: 12083
Poslední dražitel: 12319

Lesní tůňka
kvaš na papíře, 45 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:35:00
Číslo položky: 11951
Poslední dražitel: 9865

Smetana Jan (1918 - 1998)

Letní obraz
olej na plátně, 35 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1974
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:40:00
Číslo položky: 12085
Poslední dražitel: 12498

Na samotě u lesa
olej plátno na kartonu, 56, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:55:00
Číslo položky: 12052

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Ilustrace - Vy pane máte nos, nos velký
akvarel - tuš na papíře, 28 x 37 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:00:00
Číslo položky: 12061
Poslední dražitel: 12573

Rozkvetlá alej
olej na kartonu, 25, 5 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:05:00
Číslo položky: 12053

Král
barevná litografie na papíře, 39 x 22, 5 cm, 1/15, nerámováno, přeložky na papíře, signováno UD, datováno 1962
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:10:00
Číslo položky: 12059
Poslední dražitel: 9913

Svatebčané
pastel na papíře, 43 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:15:00
Číslo položky: 12071
Poslední dražitel: 12883

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Kytice v modrožluté váze
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Aktuální cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:20:00