9 300 000 Kč

Číslo položky: 12231
Poslední dražitel: 12273

Procházková - Scheithauerová Linka (1884 - 1960)

Tanečnice
olej na překližce, 47 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:35:00
Číslo položky: 12177
Poslední dražitel: 11599

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Bez názvu
olej na dřevě, 15 x 11 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1982, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 600 Kč
Aktuální cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:40:00
Číslo položky: 12149
Poslední dražitel: 10898

kombinovaná technika na kartonu, 9, 5 x 12, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno UD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:45:00
Číslo položky: 12176
Poslední dražitel: 12129

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Bez názvu
olej na dřevě, 25 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 11 900 Kč
Aktuální cena: 13 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:50:00
Číslo položky: 12135
Poslední dražitel: 12356

Koch Ludwig - okruh autora

Setkání císařů
olej na kartonu, 62 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:55:00
Číslo položky: 12052
Poslední dražitel: 12361

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Ilustrace - Vy pane máte nos, nos velký
akvarel - tuš na papíře, 28 x 37 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:00:00
Číslo položky: 12218
Poslední dražitel: 13017

Chittussi Antonín - okruh autora

olej plátno na kartonu, 30 x 43, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, na několika místech malba odpadlá, na zadní straně potvrzení o pravosti od Maxmiliana Duchka, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12220
Poslední dražitel: 13018

olej na kartonu, 27 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:05:00
Číslo položky: 12053

Král
barevná litografie, 39 x 22, 5 cm, první výtisk z 15 (1/15), nerámováno, přeložky na papíře, signováno UD, datováno 1962
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:10:00
Číslo položky: 12261
Poslední dražitel: 12714

Louňovický rybník
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:15:00