9 300 000 Kč

« 1 2 3
Číslo položky: 12084
Poslední dražitel: 10840

Bažant s koroptví
olej plátno na kartonu, 46 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:40:00
Číslo položky: 12122
Poslední dražitel: 12347

Pohled na Nový Svět
Vyvolávací cena: 24 500 Kč
Aktuální cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:45:00
Číslo položky: 12068
Poslední dražitel: 11804

Konec výletu
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12152
Poslední dražitel: 12923

Chittussi Antonín - okruh autora

Podvečerní krajina
olej na plátně, 53 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:50:00
Číslo položky: 12150
Poslední dražitel: 9945

Brožík Václav - okruh autora

Malířka
olej na plátně, 72 x 49 cm, malba mírně poškozena, signováno PH, rentoilováno
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12234
Poslední dražitel: 11342

Motiv z Jugoslávie
olej na kartonu, 38 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:55:00
Číslo položky: 12067
Poslední dražitel: 11051

Jarní tání
olej na plátně, 83 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11900
Poslední dražitel: 12079

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Rozbouřené moře
olej na plátně, 73 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Aktuální cena: 50 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  22:00:00
Číslo položky: 12235
Poslední dražitel: 12038

Ulice
olej na plátně, 41 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Aktuální cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

« 1 2 3