Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 12051
Poslední dražitel: 12473

Komárek Jaroslav (1897 - ?)

Zátiší s květinou
olej na sololitu, 39 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  21:35:00
Číslo položky: 12049
Poslední dražitel: 12297

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  21:40:00
Číslo položky: 12081
Poslední dražitel: 12317

U Vltavy
olej na plátně, 66 x 92 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  21:45:00
Číslo položky: 12082
Poslední dražitel: 11934

Motiv z Vysočiny
olaj na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1955
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Aktuální cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  21:50:00
Číslo položky: 12057

Mařák Julius Edvard (1832 - 1899)

Uvnitř lesa
černobílá litografie, 48 x 36, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  21:55:00
Číslo položky: 12060
Poslední dražitel: 12480

olej na kartonu, 46 x 72 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  22:00:00
Číslo položky: 12090

Kaván František - okruh autora (?)

Makové pole
olej na kartonu, 28 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  21:00:00
Číslo položky: 12092
Poslední dražitel: 12326

Monogram J. U.

Selka na louce
olej na plátně, 32 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  21:05:00
Číslo položky: 12093
Poslední dražitel: 12326

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

kvaš na papíře, 38 x 55, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  21:10:00
Číslo položky: 12089
Poslední dražitel: 12323

olej na plátně, 30 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2018  21:15:00