Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 12043
Poslední dražitel: 9898

Zátiší s balónem
akvarel na papíře, 13 x 21 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno PD, datováno 7. 5. 1980
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  21:50:00
Číslo položky: 12045
Poslední dražitel: 12558

Výhled z lesa do krajiny
olej na kartonu, 39 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  21:55:00
Číslo položky: 12023
Poslední dražitel: 12453

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Jarní kytice v okně
olej na sololitu, 61, 5 x 52, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  22:00:00
Číslo položky: 12034
Poslední dražitel: 12287

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Předjaří na venkově
olej na plátně, 73 x 94, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  21:00:00
Číslo položky: 12055

Havlata Karel (1885 - 1957)

Zima pod Kumburkem
olej na plátně, 71 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno nečitelně
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  21:05:00
Číslo položky: 12073
Poslední dražitel: 12312

Chigot Eugene (1860 - 1923)

olej na plátně, 50 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, certifikát z roku 1985 přiložen, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  21:10:00
Číslo položky: 12088
Poslední dražitel: 12323

Nejedlý Karel (1873 - 1927)

olej na kartonu, 50, 5 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  21:15:00
Číslo položky: 12078
Poslední dražitel: 10421

Malý Václav (1874 - 1935)

olej na kartonu, 50 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  21:20:00
Číslo položky: 12058
Poslední dražitel: 12136

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Večerní toaleta
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Aktuální cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  21:25:00
Číslo položky: 12022
Poslední dražitel: 12282

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Dívka s květinami
olej na překližce, 75 x 52 cm, rámováno, rám, malba a překližka poškozeny, překližka na několika místech popraskána, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2018  21:30:00