9 300 000 Kč

Číslo položky: 12052
Poslední dražitel: 12361

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Ilustrace - Vy pane máte nos, nos velký
akvarel - tuš na papíře, 28 x 37 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:00:00
Číslo položky: 12220
Poslední dražitel: 13018

olej na kartonu, 27 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:05:00
Číslo položky: 12053

Král
barevná litografie, 39 x 22, 5 cm, první výtisk z 15 (1/15), nerámováno, přeložky na papíře, signováno UD, datováno 1962
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:10:00
Číslo položky: 12261
Poslední dražitel: 12714

Louňovický rybník
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:15:00
Číslo položky: 12059
Poslední dražitel: 11045

Svatebčané
pastel na papíře, 43 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12071
Poslední dražitel: 12883

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Kytice v modrožluté váze
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Aktuální cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:20:00
Číslo položky: 12063
Poslední dražitel: 12479

V bukovém lese
olej na kartonu, 35, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:30:00
Číslo položky: 12108
Poslední dražitel: 12459

olej na plátně, 71, 5 x 50, 5 cm, rámováno, nepůvodní rám, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Aktuální cena: 43 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12072
Poslední dražitel: 11055

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Zátiší s meruňkami
olej na plátně, 60, 5 x 73, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Aktuální cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:35:00
Číslo položky: 12109
Poslední dražitel: 12910

U jezírka
olej na kartonu, 55 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Aktuální cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:40:00