Připravujeme únorovou aukci 2019

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12204
Poslední dražitel: 13012

Sládek Jan Václav (1909 - 1992)

olej na plátně, 92, 5 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno LD
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2018  21:00:00
Číslo položky: 12181
Poslední dražitel: 12690

Bém Rudolf (1874 - 1955)

Slovácká žena z Vlčnova
kombinovaná technika na kartonu, 90 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2018  20:55:00
Číslo položky: 12241
Poslední dražitel: 12270

Zavázal František (1878 - ?)

Květinové zátiší
olej na kartonu, 70 x 54, 5 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2018  20:15:00
Číslo položky: 12245
Poslední dražitel: 10965

Nečitelně signováno

kvaš na kartonu, 38, 5 x 57, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, pasparta, signováno tužkou LD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2018  20:10:00
Číslo položky: 12239
Poslední dražitel: 10961

Urbánek Josef (1914 - 1980)

olej na plátně, 37 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2018  20:05:00
Číslo položky: 12125
Poslední dražitel: 12284

olej na plátně, 124 x 140 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2018  22:45:00
Číslo položky: 12136
Poslední dražitel: 12946

Dárek z pouti
olej na plátně, 69, 5 x 99, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2018  22:30:00
Číslo položky: 12124
Poslední dražitel: 12284

Břízy v krajině
olej na plátně, 124 x 160 cm, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2018  22:20:00
Číslo položky: 12127
Poslední dražitel: 12949

Uprka Joža (1861 - 1940)

Rozsévači
akvarel-tužka na papíře, 50 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2018  22:10:00
Číslo položky: 12123
Poslední dražitel: 11056

Knüpfer Beneš - okruh autora (?)

olej na plátně, 38 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 21 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2018  21:50:00

do jarní aukce 2019.