Probíhá příjem předmětů do aukce září 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12247
Poslední dražitel: 12434

Kojan Jan (1886 - 1951)

olej na plátně, 42 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2018  20:10:00
Číslo položky: 12169
Poslední dražitel: 11247

olej na kartonu, 49, 5 x 68, 5 cm, rámováno, rám a karton poškozeny, v pravé dolní a horní části natrženo, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2018  22:10:00
Číslo položky: 12185
Poslední dražitel: 12993

olej na překližce, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, popraskaná překližka, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2018  22:05:00
Číslo položky: 12187
Poslední dražitel: 12994

Břízy
olej na překližce, 39 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, popraskaná překližka, signováno LD
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12170
Poslední dražitel: 12342

Molitor Otto (1889 - ?)

Letní odpoledne u vody
olej na plátně, 101 x 105, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno v pravé horní části protrženo, cca 2 cm, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2018  21:55:00
Číslo položky: 12175
Poslední dražitel: 12384

Skica z věže sv. Mikuláše
olej na dřevě, 24 x 32 cm, nerámováno, malba poškozena, krakeláž, signováno monogramem PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12186
Poslední dražitel: 12989

Podzimní krajina s řekou
olej na překližce, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, popraskaná překližka, signováno LD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2018  21:45:00
Číslo položky: 12168
Poslední dražitel: 12537

Masky
barevná litografie, 48 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 25/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2018  21:30:00
Číslo položky: 12171
Poslední dražitel: 12899

olej na plátně, 50 x 64, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2018  21:20:00
Číslo položky: 12172
Poslední dražitel: 12900

Koledníci
barevná litografie, 29 x 18 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, místy skvrny, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

do aukce září 2019.