9 300 000 Kč

Číslo položky: 12177
Poslední dražitel: 9996

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Bez názvu
olej na dřevě, 15 x 11 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1982, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 600 Kč
Aktuální cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:40:00
Číslo položky: 12176
Poslední dražitel: 9996

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Bez názvu
olej na dřevě, 25 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 11 900 Kč
Aktuální cena: 11 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:50:00
Číslo položky: 12135
Poslední dražitel: 12356

Koch Ludwig - okruh autora

Setkání císařů
olej na kartonu, 62 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:55:00
Číslo položky: 12052

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Ilustrace - Vy pane máte nos, nos velký
akvarel - tuš na papíře, 28 x 37 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:00:00
Číslo položky: 12061
Poslední dražitel: 12858

Rozkvetlá alej
olej na kartonu, 25, 5 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:05:00
Číslo položky: 12053

Král
barevná litografie, 39 x 22, 5 cm, první výtisk z 15 (1/15), nerámováno, přeložky na papíře, signováno UD, datováno 1962
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:10:00
Číslo položky: 12059
Poslední dražitel: 9913

Svatebčané
pastel na papíře, 43 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:15:00
Číslo položky: 12071
Poslední dražitel: 12883

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Kytice v modrožluté váze
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Aktuální cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:20:00
Číslo položky: 12063
Poslední dražitel: 12481

V bukovém lese
olej na kartonu, 35, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:30:00
Číslo položky: 12108
Poslední dražitel: 12337

olej na plátně, 71, 5 x 50, 5 cm, rámováno, nepůvodní rám, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Aktuální cena: 39 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč