9 300 000 Kč

Číslo položky: 11368
Poslední dražitel: 11402

Nesignováno

Krajina před bouří
olej na plátně, 126 x 196 cm, rámováno, rám a malba poškozeny
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:15:00
Číslo položky: 12107
Poslední dražitel: 12606

Labská zátoka u Čelákovic
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:20:00
Číslo položky: 12105
Poslední dražitel: 12418

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Třešně
olej plátno na kartonu, 35 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:25:00
Číslo položky: 12087
Poslední dražitel: 12591

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Z obecního lesa
olej plátno na kartonu, 41 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:30:00
Číslo položky: 12083
Poslední dražitel: 9930

Lesní tůňka
kvaš na papíře, 45 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:35:00
Číslo položky: 11951
Poslední dražitel: 11824

Smetana Jan (1918 - 1998)

Letní obraz
olej na plátně, 35 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1974
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:40:00
Číslo položky: 12095
Poslední dražitel: 11823

Monogram J. L.

Bubeník
kvaš, tuš na papíře, 14 x 11 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:45:00
Číslo položky: 12096
Poslední dražitel: 11824

kvaš, tuš na papíře, 15, 5 x 18, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LH, 1. pol. 20. století, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:50:00
Číslo položky: 12085
Poslední dražitel: 12591

Na samotě u lesa
olej plátno na kartonu, 56, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  21:55:00
Číslo položky: 12104
Poslední dražitel: 12771

Zima u Libuně
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, karton v prostřední přeložen, cca 10 cm, signováno PD s přípisem, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  22:00:00