Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12178
Poslední dražitel: 12998

Pytlák s úlovkem
olej na kartonu, 66 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2018  22:00:00
Číslo položky: 12201
Poslední dražitel: 13004

Zimní krajina s potokem
olej plátno na kartonu, 26 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 700 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12229
Poslední dražitel: 12580

Snídaně v trávě s M. D. Rettigovou
barevná litografie, 33 x 48 cm, rámováno, pasparta, 12/82, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 600 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2018  21:50:00
Číslo položky: 12194
Poslední dražitel: 13000

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2018  21:45:00
Číslo položky: 12012
Poslední dražitel: 11667

Kašpar Adolf (1877 - 1934)

Dívky se škraboškou
kombinovaná technika na papíře, 27, 5 x 22, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LH, datováno 1896
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2018  21:40:00
Číslo položky: 12233
Poslední dražitel: 12950

Kubín Otakar (1883 - 1969)

Cesta krajinou
tužka na papíře, 20, 5 x 27, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno Coubine PD, datováno 3. 6. 1958
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2018  21:35:00
Číslo položky: 12227
Poslední dražitel: 12578

Stella Magorum
barevná litografie, 25, 5 x 22, 5 cm, nerámováno, pasparta, 72/140, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2018  21:25:00
Číslo položky: 12203
Poslední dražitel: 10936

Černý Bedřich (1889 - ?)

Pražské střechy
akvarel na papíře, 63, 5 x 83, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zvlněný papír, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2018  21:20:00
Číslo položky: 12193
Poslední dražitel: 10008

Kilian Josef (1918 - 1999)

Za humny
olej na kartonu, 24 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, datováno 1965
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2018  21:00:00
Číslo položky: 12189
Poslední dražitel: 12009

Bubeníček Jindřich (1856 - 1935)

Na břehu jezera
akvarel na papíře, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2018  20:45:00

do aukce září 2019.