9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12234
Poslední dražitel: 12506

Motiv z Jugoslávie
olej na kartonu, 38 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  22:15:00

do aukce červen 2019.