9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12231
Poslední dražitel: 11132

Procházková - Scheithauerová Linka (1884 - 1960)

Tanečnice
olej na překližce, 47 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  22:10:00

do jarní aukce 2019.