Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 12230
Poslední dražitel: 11904

Cornštýn nad Dyjí
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  20:40:00