9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12228
Poslední dražitel: 12978

Ponorka
barevná litografie, 50, 5 x 34 cm, nerámováno, pasparta, 136/200, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  20:55:00

do aukce červen 2019.