Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 12225
Poslední dražitel: 12768

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Květinové zátiší
olej na plátně, 54, 5 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  22:30:00