Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11881
Poslední dražitel: 12178

Jihočeský rybník
olej na plátně, 57 x 94 cm, rámováno, rám mírně poškozen, v levém dolním rohu plátno protrženo cca 4 cm, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  22:30:00
Číslo položky: 11915
Poslední dražitel: 12201

Nečitelně signováno

Poutníci
olej plátno na dřevě, 92 x 71 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1838
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  22:20:00
Číslo položky: 11604
Poslední dražitel: 12518

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 39 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  22:15:00
Číslo položky: 11886
Poslední dražitel: 10319

Pytlák s úlovkem
olej na překližce, 49 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:50:00
Číslo položky: 11916
Poslední dražitel: 12280

Novák Václav Vojtěch (1901 - 1969)

Krajina u Novosedel
olej na plátně, 60 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 700 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11880
Poslední dražitel: 12177

Nečitelně signováno (Nowopacký Jan)

Romantická krajina se zříceninou
olej na plátně, 56 x 69 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:45:00
Číslo položky: 11899
Poslední dražitel: 12752

GRASP
suchá jehla, 43 x 35, 5 cm, 17/40, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11910
Poslední dražitel: 12780

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:40:00
Číslo položky: 11898
Poslední dražitel: 12752

Andělíčku, můj strážníčku
suchá jehla, 38, 5 x 27, 5 cm, 14/30, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:35:00
Číslo položky: 11911
Poslední dražitel: 11163

Vlach Oldřich (1886 - 1958)

olej na plátně, 68 x 98 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, na zadní straně "výstava Luhačovice", signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 400 Kč
Příhoz: 500 Kč