Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11873
Poslední dražitel: 11391

Nesignováno (Neprakta Winter Jiří)

Hvězdář
kombinovaná technika na papíře, 20 x 15, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  20:55:00
Číslo položky: 11855
Poslední dražitel: 10694

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Poslední rozloučení
olej na kartonu, 48 x 43 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  20:40:00
Číslo položky: 11901
Poslední dražitel: 11156

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 34 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  20:30:00
Číslo položky: 11860
Poslední dražitel: 10211

Herbst Jaroslav (1887 - 1971)

Ovocné zátiší
olej na kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  20:20:00
Číslo položky: 11882
Poslední dražitel: 11283

Na kraji lesa
olej na plátně, 100 x 120, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 64 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  22:20:00
Číslo položky: 11848
Poslední dražitel: 12158

Nečitelně signováno

Řeka
olej na plátně, 58, 5 x 81 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, přípis zezadu, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 600 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  22:10:00
Číslo položky: 11887
Poslední dražitel: 12181

olej na plátně, 74 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  22:00:00
Číslo položky: 11849
Poslední dražitel: 12158

Nečitelně signováno

Cestou na koni
olej na plátně, 53 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, signováno LD
Vyvolávací cena: 9 600 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:45:00
Číslo položky: 11878
Poslední dražitel: 9841

Nechleba Vratislav (1885 - 1965)

olej na kartonu, 30 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 16 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:40:00
Číslo položky: 11883
Poslední dražitel: 10984

olej na plátně, 57 x 94 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč