9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8
Číslo položky: 11941
Poslední dražitel: 12220

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Zámecký park
olej na plátně, 39 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  21:45:00
Číslo položky: 11890
Poslední dražitel: 12306

Baletka
olej na plátně, 95, 5 x 63, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Aktuální cena: 49 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  21:55:00
Číslo položky: 11889
Poslední dražitel: 12359

Radimský Václav (1867 - 1946)

Močál s divokými kachnami
olej na kartonu, 58 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, signováno s přípisem "věnováno loveckému klubu" PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Aktuální cena: 53 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  22:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8