Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11919
Poslední dražitel: 12778

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Povětří
olej na plátně, 73 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1964, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  22:50:00
Číslo položky: 11939
Poslední dražitel: 12218

Srnky
olej na kartonu, 64 x 79, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno nečitelně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  22:15:00
Číslo položky: 11917
Poslední dražitel: 10735

Vězeň z Cochabamby - Návrat Orozky
tuš na papíře, 21 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  22:05:00
Číslo položky: 11914
Poslední dražitel: 11377

Tittelbach Vojtěch (1900 - 1971)

Postavy
olej na plátně, 55 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:55:00
Číslo položky: 11912
Poslední dražitel: 12774

olej na plátně, 70 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:50:00
Číslo položky: 11932
Poslední dražitel: 12047

Marchands des primeurs
barevný lept, 30 x 37 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno DU, datováno 1909
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:45:00
Číslo položky: 11936
Poslední dražitel: 12214

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

Koupání
olej na plátně, 51 x 60 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 33 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:35:00
Číslo položky: 11929
Poslední dražitel: 11437

Říha František (1910-1986)

olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:25:00
Číslo položky: 11925
Poslední dražitel: 12646

Koblasa Jan (1932 - 2017)

Kompozice I.
pastel na papíře, VP 58 x 46 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozen, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:10:00
Číslo položky: 11922
Poslední dražitel: 11609

Chadima Jiří (* 1923)

Pražský most
olej na sololitu, 21 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1977
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:05:00