Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11880
Poslední dražitel: 12177

Nečitelně signováno (Nowopacký Jan)

Romantická krajina se zříceninou
olej na plátně, 56 x 69 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:45:00
Číslo položky: 11899
Poslední dražitel: 12752

GRASP
suchá jehla, 43 x 35, 5 cm, 17/40, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11910
Poslední dražitel: 12780

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:40:00
Číslo položky: 11898
Poslední dražitel: 12752

Andělíčku, můj strážníčku
suchá jehla, 38, 5 x 27, 5 cm, 14/30, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:35:00
Číslo položky: 11911
Poslední dražitel: 11163

Vlach Oldřich (1886 - 1958)

olej na plátně, 68 x 98 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, na zadní straně "výstava Luhačovice", signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11888
Poslední dražitel: 12181

Polní cesta
olej na kartonu, 41 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:20:00
Číslo položky: 11648
Poslední dražitel: 12210

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Kojící matka
olej na kartonu, 54 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11861
Poslední dražitel: 10267

Hérink F. Hanuš (1889 - 1958)

olej na překližce, 34, 5 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:15:00
Číslo položky: 11904
Poslední dražitel: 12630

Štěpánek Vladimír (1906 - 1991)

Postavy v kroji
olej na kartonu, 60 x 44 cm, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11902
Poslední dražitel: 12766

Pohled do vesnice
olej na plátně, 61 x 81 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 51 600 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:00:00