9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 11928

Koblasa Jan (1932 - 2017)

Bez názvu III.
kombinovaná technika na papíře, VP 51 x 73 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  21:05:00
Číslo položky: 11924

Koblasa Jan (1932 - 2017)

Kompozice II.
pastel na papíře, VP 44 x 35 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozen, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  21:10:00
Číslo položky: 11926

Koblasa Jan (1932 - 2017)

Bez názvu I.
kombinovaná technika na papíře, VP 51 x 73 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozen, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  21:15:00
Číslo položky: 11934
Poslední dražitel: 12051

Marchand des ferrailles
barevný lept, 30 x 40 cm, rámováno, zaskleno, přeložky, signováno DU, datováno 1908
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  21:20:00
Číslo položky: 11920

Feďkovič Nikolaj (* 1945)

Pod lesem I.
olej na dřevě, 18 x 15 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1985
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  21:25:00
Číslo položky: 11940
Poslední dražitel: 12220

Štolovský Josef (1879 - 1936)

Špejchárek v Číšťovicích u Heřmaniček
olej plátno na kartonu, 48 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  21:50:00
Číslo položky: 11895
Poslední dražitel: 12187

Kvetoucí louka
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Aktuální cena: 80 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2018  22:00:00
Číslo položky: 11921

Feďkovič Nikolaj (* 1945)

Pod lesom II.
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  21:30:00
Číslo položky: 11933

Quai des grands - Augustins v Paříži
barevný lept, VP 33, 5 x 43, 5 cm, rámováno, zaskleno, signováno DU, datováno 1910
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  21:35:00
Číslo položky: 11918

Vězeň z Cochabamby - Domek na prodej
tuš na papíře, 21 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, signováno LD
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  21:40:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »