9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 11882
Poslední dražitel: 12299

Na kraji lesa
olej na plátně, 100 x 120, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  22:00:00
Číslo položky: 11901
Poslední dražitel: 10082

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 34 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  20:30:00
Číslo položky: 11873
Poslední dražitel: 11391

Nesignováno (Neprakta Winter Jiří)

Hvězdář
kombinovaná technika na papíře, 20 x 15, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  20:55:00
Číslo položky: 11902
Poslední dražitel: 10083

Pohled do vesnice
olej na plátně, 61 x 81 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:00:00
Číslo položky: 11888
Poslední dražitel: 12653

Polní cesta
olej na kartonu, 41 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:05:00
Číslo položky: 11898

Andělíčku, můj strážníčku
suchá jehla, 38, 5 x 27, 5 cm, 14/30, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:10:00
Číslo položky: 11899

GRASP
suchá jehla, 43 x 35, 5 cm, 17/40, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:15:00
Číslo položky: 11910
Poslední dražitel: 10089

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:25:00
Číslo položky: 11911

Vlach Oldřich (1886 - 1958)

olej na plátně, 68 x 98 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, na zadní straně "výstava Luhačovice", signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:30:00
Číslo položky: 11916
Poslední dražitel: 12377

Novák Václav Vojtěch (1901 - 1969)

Krajina u Novosedel
olej na plátně, 60 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 700 Kč
Aktuální cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:35:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »