9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 11878
Poslední dražitel: 12176

Nechleba Vratislav (1885 - 1965)

olej na kartonu, VP 30 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:10:00
Číslo položky: 11885

Hroch Vladimír (1907 - 1966)

Letní krajina na Valašsku
olej na plátně, 40 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:15:00
Číslo položky: 11507

Nesignováno (Mucha Alfons)

Alchymistka
kombinovaná technika, 20 x 50 cm, rámováno, pasparta, zaskleno
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:20:00
Číslo položky: 11909
Poslední dražitel: 12374

Ginzkey Hermine (1864 - 1933)

olej na plátně, 101 x 147 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:25:00
Číslo položky: 11897

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Myslivec
kombinovaná technika na papíře, 68 x 52 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, papír poškozen, přeložky, složky, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:30:00
Číslo položky: 11883
Poslední dražitel: 12356

olej na plátně, 57 x 94 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:35:00
Číslo položky: 11887
Poslední dražitel: 12653

olej na plátně, 74 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:40:00
Číslo položky: 11849
Poslední dražitel: 12158

Nečitelně signováno

Cestou na koni
olej na plátně, 53 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, signováno LD
Vyvolávací cena: 9 600 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:45:00
Číslo položky: 11848
Poslední dražitel: 12158

Nečitelně signováno

Řeka
olej na plátně, 58, 5 x 81 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, přípis zezadu, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 600 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:50:00
Číslo položky: 11871

Nečitelně signováno

Hornatá krajina
svitkový obraz - barevný dřevoryt na papíře, 109 x 50, 5 cm, v pravé dolní části protrženo v rozměrech cca 1, 5 cm, signováno LH
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:55:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »