9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 11857
Poslední dražitel: 11576

Smetana Jan (1918 - 1998)

Zahrada
olej na plátně, 27 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, na zadní straně razítko z výstavy, 2. pol. 20. století, osvědčení o původu originálu přiloženo
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  21:50:00
Číslo položky: 11845
Poslední dražitel: 12274

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 70 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Aktuální cena: 34 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  21:55:00
Číslo položky: 11844
Poslední dražitel: 12329

Zimní krajina s břízami
olej na kartonu, 50, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Aktuální cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  22:00:00
Číslo položky: 11891

Langer Karel (1878 - 1947)

Bechyně
olej na kartonu, 25 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem LD a na zadní straně, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  20:30:00
Číslo položky: 11892
Poslední dražitel: 11874

Langer Karel (1878 - 1947)

olej na kartonu, 35 x 49 cm, nerámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  20:35:00
Číslo položky: 11893
Poslední dražitel: 12579

olej na plátně, 75 x 101 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  20:40:00
Číslo položky: 11872
Poslední dražitel: 11389

Nesignováno (Neprakta Winter Jiří)

Temná komora
kombinovaná technika na papíře, 15, 5 x 22 cm, rámováno, pasparta, zaskleno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  20:50:00
Číslo položky: 11894
Poslední dražitel: 12008

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Strom u cesty
kombinovaná technika na kartonu, 80 x 99 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  20:55:00
Číslo položky: 11874
Poslední dražitel: 11390

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Úplatkáři
kombinovaná technika na papíře, 9 x 17 cm, rámováno, pasparta, zaskleno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:00:00
Číslo položky: 11868

Hinčica Jan (1905 - 1982)

Milenci ve městě
olej na kartonu, 57 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:05:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »