Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3
Číslo položky: 11219
Poslední dražitel: 9548

10 Dolar

Au 900/1000, průměr 27 mm, váha 16, 7 g, rok 1932, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:45:00
Číslo položky: 11218
Poslední dražitel: 9548

10 Dolar

Au 900/1000, průměr 27 mm, váha 16, 7 g, rok 1905, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:50:00
Číslo položky: 11217
Poslední dražitel: 9547

10 Dolar

Au 900/1000, průměr 27 mm, váha 16, 7 g, rok 1902, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:55:00
Číslo položky: 11496

Konvolut 7 ks kapesních hodinek různých značek

Au 585/1000, 520/1000, většina poškozená, nefunkční, váhy btto: 93, 30 g, 82, 55 g, 61, 10 g, 56, 30 g, 79, 30 g, 66, 15 g, 70, 75 g, přiloženo osvědčení z puncovního úřadu a výdejové bolety
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Aktuální cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11203
Poslední dražitel: 9856

20 Dolar

Au 900/1000, průměr 34 mm, váha 33, 4 g, rok 1908, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11422

Medaile - Kohoutek

Au 986/1000, průměr 45 mm, váha 37, 89 g, rok 1973f, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

« 1 2 3

do květnové aukce 2018