Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11196
Poslední dražitel: 12100

20 Kronen

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 76 g, rok 1894, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:30:00
Číslo položky: 11102
Poslední dražitel: 11152

Tasovský Pavel (1960)

Pták
plastika, kov, kámen, výška sochy 67 cm, výška kamene 8 cm, značeno ve spodní části plastiky, prohlídka plastiky je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí plastiky Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:25:00
Číslo položky: 11588
Poslední dražitel: 12378

20 Kronen

typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 6 g, rok 1902, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11033
Poslední dražitel: 11957

Mince
Au 900/1000, průměr 20 mm, váha 3, 64 g včetně obruče, poškozeno, rok 1830
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:20:00
Číslo položky: 11520
Poslední dražitel: 12177

10 Kronen

typ Schwartz, Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1910, mírně poškozeno
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:15:00
Číslo položky: 11015
Poslední dražitel: 11948

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 4, 85 g včetně obruče, rok 1924, poškozeno, zasazeno v obruči
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:10:00
Číslo položky: 11421
Poslední dražitel: 10011

10 Kronen

Au 900/1000, typ Marschall, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1909, mírně poškozeno
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11011
Poslední dražitel: 11970

10 Korona

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 36 g, rok 1902, poškozeno
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:05:00
Číslo položky: 11418
Poslední dražitel: 12259

10 Kronen

typ Schwartz, Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1911, poškozeno
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11419
Poslední dražitel: 12217

10 Kronen

typ V., Au 900/1000, průměr 20 mm, váha 4, 35 g, rok 1906, poškozeno, zasazeno v obruči
Příhoz: 100 Kč