Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11198
Poslední dražitel: 11181

4 Dukát - Franc Josef

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 10954
Poslední dražitel: 11314

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Had
výška 41 cm, cín, zlaceno, mírně poškozeno, značeno v dolní části, 2. pol. 20. století, kladně posouzeno nadací O. Zoubka
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:20:00
Číslo položky: 11014
Poslední dražitel: 11222

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 95 g, rok 1932, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:10:00
Číslo položky: 10956
Poslední dražitel: 11314

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Adam
výška 44 cm, cín, zlaceno, mírně poškozeno, značeno v dolní části, 2. pol. 20. století, kladně posouzeno nadací O. Zoubka
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11012
Poslední dražitel: 11927

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 5, 492 g včetně obruče, rok 1923, mírně poškozeno, zasazeno v obruči
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:05:00
Číslo položky: 11021
Poslední dražitel: 11972

Tříplášťové zlaté hodinky

Au 585/1000, značky Philadelphia, váha brutto včetně řetízku 80, 3 g, arabské číslice, nefunkční, poškozeno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:55:00
Číslo položky: 11022
Poslední dražitel: 11974

Dvouplášťové zlaté hodinky

Au 585/1000, značeno nečitelně, váha brutto včetně řetízku 77, 2 g
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:50:00
Číslo položky: 11010
Poslední dražitel: 11816

20 Pesos

Au 900/1000, průměr 27, 5 mm, váha 16, 6 g, rok 1918, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:45:00
Číslo položky: 11199
Poslední dražitel: 10081

5 Rubl

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 4, 26 g, rok 1900, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:40:00
Číslo položky: 11197
Poslední dražitel: 12101

5 Rubl - Mikuláš II.

Au 900/1000, průměr 18 mm, váha 4, 25 g, rok 1898, mírně poškozeno
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:35:00