Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 11021

Tříplášťové zlaté hodinky

Au 585/1000, značky Philadelphia, váha brutto včetně řetízku 80, 3 g, arabské číslice, nefunkční, poškozeno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:55:00
Číslo položky: 11014
Poslední dražitel: 10332

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 95 g, rok 1932, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:00:00
Číslo položky: 11012
Poslední dražitel: 10332

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 5, 492 g včetně obruče, rok 1923, mírně poškozeno, zasazeno v obruči
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:05:00
Číslo položky: 10956
Poslední dražitel: 9144

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Adam
výška 44 cm, cín, zlaceno, mírně poškozeno, značeno v dolní části, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:10:00
Číslo položky: 10955
Poslední dražitel: 11535

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Eva
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:15:00
Číslo položky: 10954
Poslední dražitel: 11710

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Had
výška 41 cm, cín, zlaceno, mírně poškozeno, značeno v dolní části, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:20:00
Číslo položky: 11198
Poslední dražitel: 11181

4 Dukát - Franc Josef

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11202
Poslední dražitel: 9538

10 Dolar

Au 900/1000, průměr 27 mm, váha 16, 7 g, rok 1882, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11204
Poslední dražitel: 9539

10 Dolar

Au 900/1000, průměr 27 mm, váha 16, 7 g, rok 1910, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:35:00
Číslo položky: 11220
Poslední dražitel: 9549

10 Dolar

Au 900/1000, průměr 27 mm, váha 16, 7 g, rok 1932, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  21:40:00

do květnové aukce 2018