Konvolut 7 ks kapesních hodinek různých značek
Au 585/1000, 520/1000, většina poškozená, nefunkční, váhy btto: 93, 30 g, 82, 55 g, 61, 10 g, 56, 30 g, 79, 30 g, 66, 15 g, 70, 75 g, přiloženo osvědčení z puncovního úřadu a výdejové bolety
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Ukončení aukce: 24.5.2018 22:30:00
20 Dolar
Au 900/1000, průměr 34 mm, váha 33, 4 g, rok 1908, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 24.5.2018 22:00:00
10 Dolar
Au 900/1000, průměr 27 mm, váha 16, 7 g, rok 1905, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 200 Kč
Příhoz: 500 Kč
10 Dolar
Au 900/1000, průměr 27 mm, váha 16, 7 g, rok 1902, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 200 Kč
Příhoz: 500 Kč
více o autorovi...Čertpálená hlína, výška 26 cm, zlaceno, značeno na spodní straně Kutálek, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 700 Kč
Příhoz: 500 Kč
Zoubek Olbram (1926 - 2017)
více o autorovi...Evavýška 44 cm, cín, zlaceno, mírně poškozeno, značeno v dolní části, 2. pol. 20. století, kladně posouzeno nadací O. Zoubka
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 79 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Ukončení aukce: 24.5.2018 21:50:00
10 Dolar
Au 900/1000, průměr 27 mm, váha 16, 7 g, rok 1932, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 200 Kč
Příhoz: 500 Kč
10 Dolar
Au 900/1000, průměr 27 mm, váha 16, 7 g, rok 1910, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 24.5.2018 21:40:00
10 Dolar
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč
10 Dolar
Au 900/1000, průměr 27 mm, váha 16, 7 g, rok 1882, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 24.5.2018 21:35:00