Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11435
Poslední dražitel: 11779

Bez názvu
olej na kartonu, 35 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1977
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11440
Poslední dražitel: 12233

Kossak Fortunat Juliusz (1824 - 1899)

Koně
kombinovaná technika na papíře, 14 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1897
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11244
Poslední dražitel: 11644

Tvar
kombinovaná technika na plátně, 23 x 19 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  21:50:00
Číslo položky: 11378
Poslední dražitel: 11053

Monogram J. Z.

Boží hrob
tužka na papíře, 22 x 15 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PN
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  21:40:00
Číslo položky: 11247
Poslední dražitel: 11886

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

strukturální grafika/papír, 31 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno DU, datováno 1957 - 66
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11529
Poslední dražitel: 11929

Nowak Willi (1886 - 1977)

Otepi slámy
kombinovaná technika na papíře, 34 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  21:00:00
Číslo položky: 11228
Poslední dražitel: 12097

Procházka Jindřich (1888 - 1969)

Sklizeň
olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  20:50:00
Číslo položky: 11353
Poslední dražitel: 10160

Pohled do vesnice
olej na plátně, 48 x 58 cm, rámováno, rám a malba mríně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2018  20:15:00
Číslo položky: 11425
Poslední dražitel: 12325

olej na plátně, 36, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  22:20:00
Číslo položky: 11350
Poslední dražitel: 9904

Vavřineček
olej na plátně, 80 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2018  22:05:00