Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 11121
Poslední dražitel: 11207

Nečitelně signováno

Svatební hostina
olej na kartonu, 21 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  20:35:00
Číslo položky: 11040
Poslední dražitel: 11840

Pasáček
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  21:05:00
Číslo položky: 11260

Střížek Antonín (* 1959)

Židle s lampou
pastel, 47 x 62 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1995
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  21:10:00
Číslo položky: 11256

Sopko Jiří (* 1942)

Hlava
barevná litografie, 70 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1994
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  21:15:00
Číslo položky: 11255

Střížek Antonín (* 1959)

V dešti
barevná litografie, 70 x 54 cm, 23/40, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1993
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  21:20:00
Číslo položky: 11191
Poslední dražitel: 10045

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11226

Zikmund František (1893 - 1955)

Z Okoře
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11238
Poslední dražitel: 11805

Kohout Alois (1891 - 1977)

Přímořská krajina
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  21:35:00
Číslo položky: 11243

Smutný Oldřich

Krajina se stavením
olej na překližce, 23, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  21:40:00
Číslo položky: 11248
Poslední dražitel: 10962

olej na plátně, 30 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  21:45:00

do květnové aukce 2018