Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 11286

Zimní rokle
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:25:00
Číslo položky: 11349

Lískovec

Sklizeň na poli
olej na plátně, 65 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11159
Poslední dražitel: 11843

Nečitelně signováno (Marten)

Krajina u Moskvy II.
olej na kartonu, 31 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1895, dílo pochází z pozůstalosti Antonína Hraběte (výrobce obrazových rámů v Moskvě)
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11174
Poslední dražitel: 11676

Langer Karel (1878 - 1947)

Čimelice
olej na kartonu, 19, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1902
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:35:00
Číslo položky: 11222

Kilian Josef (1918 - 1999)

Jiráskův most
olej na plátně, 46 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:40:00
Číslo položky: 11237

Chlupáči
perokresba, 23, 5 x 19, 5 cm, rámováno, signováno PD, zaskleno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:45:00
Číslo položky: 11249
Poslední dražitel: 11813

olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:50:00
Číslo položky: 11246
Poslední dražitel: 11550

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

strukturální grafika/papír, 34 x 49 cm, 6/30, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno DU, datováno 1967
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:55:00
Číslo položky: 11351
Poslední dražitel: 12072

olej na plátně, 47 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11076
Poslední dražitel: 11695

Lískovec

Kuřák
olej na kartonu, 30, 5 x 24, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2018  20:00:00

do květnové aukce 2018