Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 11221

Kilian Josef (1918 - 1999)

Třeboňské léto
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:40:00
Číslo položky: 11242
Poslední dražitel: 11728

Bím Tomáš (* 1946)

Kavárna
olej plátno na kartonu, 50 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1978
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:45:00
Číslo položky: 11236
Poslední dražitel: 11991

Bitva
kvaš na papíře, 31, 5 x 23, 5 cm, rámováno, nezaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:50:00
Číslo položky: 11235

Muž na koni
kvaš na papíře, 30, 5 x 23, 5 cm, rámováno, signováno LD, zaskleno, obsaženo v časopise Paleček
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Aktuální cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:55:00
Číslo položky: 11223
Poslední dražitel: 11532

Jaggers v tísni
olej na plátně, 46, 5 x 37 cm, nerámováno, obtisknutý vypínací rám, místy krakeláž, signováno PD
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11254

Dáma s kavalírem
barevná litografie, 18, 5 x 15 cm, 21 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:10:00
Číslo položky: 11128
Poslední dražitel: 11740

Kohout Alois (1891 - 1977)

Benátky I.
olej na plátně, 59 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1935, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:15:00
Číslo položky: 11291

Kaufmann Karl (1843 - 1905)

Trhy v Benátkách
olej na kartonu, 53 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, silně zažloutlý lak, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11127
Poslední dražitel: 11727

Studie krocana
olej na kartonu, 20 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2018  21:20:00
Číslo položky: 11292

Pečinka František (1869 - 1917)

olej na kartonu, 25 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

do květnové aukce 2018