Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11398
Poslední dražitel: 12012

Glod

Zasněžené hory
olej na plátně, 56 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:55:00
Číslo položky: 11431
Poslední dražitel: 9927

Musil Leopold (1920 - 1997)

Jablka
olej na sololitu, 55 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11455
Poslední dražitel: 11875

Pospíšil Jan Bohumil (1898 - 1968)

U Křížovníků
olej na překližcem 40 x 59, 5 cm rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11538
Poslední dražitel: 12073

Nečitelně signováno

Polní cesta
olej na kartonu, 32 x 46 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11427
Poslední dražitel: 11856

Neubertová Maryša (1899 - 1976)

Slunečnice ve váze
olej na kartonu, 65 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:50:00
Číslo položky: 11409
Poslední dražitel: 11926

Heřman Jiří (1892 - 1969)

olej na kartonu, 23 x 31, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:45:00
Číslo položky: 11449
Poslední dražitel: 11010

Mukařovský Josef (1851 - 1921)

Tančící pár
kombinovaná technika, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1921, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Plzni, převzetí obrazu Plzeň nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11474
Poslední dražitel: 10424

Dumont Ch.

Lesní zátiší s loďkou
olej na plátně, 81 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11475
Poslední dražitel: 10424

Dumont Ch.

Romantická zimní krajina
olej na plátně, 82 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11407
Poslední dražitel: 11841

Emler František (1912 - 1992)

Krajina před bouří
kvaš na papíře, 26 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2018  20:40:00