Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 11172

Uprka Joža (1861 - 1940)

Autoportrét
olej plátno na kartonu, 42 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11276

Coubine

Caseneuve
tužka na papíře, 22 x 27 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:10:00
Číslo položky: 11063
Poslední dražitel: 10827

Zimní vesnice
olej na plátně, 65 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11107
Poslední dražitel: 9938

Jungblut Anton (1891 - ?)

Holandský rybí trh
olej na plátně, 80 x 125 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:15:00
Číslo položky: 11278
Poslední dražitel: 11653

Štyrský Jindřich (1899 - 1942)

tužka na papíře, 11, 5 x 6, 5 cm, rámováno, pozůstalost Toyen, vydraženo 1982 v aukční síni Vapler Paris, publikováno v katalogu Vapler
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11125
Poslední dražitel: 11819

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

V zahradě
olej na plátně, 43 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:20:00
Číslo položky: 11275
Poslední dražitel: 9358

Na lodi
barevná litografie, 54 x 43 cm, 18/70, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11148
Poslední dražitel: 9765

Nečitelně signováno

Hlava dívky
olej na kartonu, 39, 5 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:30:00
Číslo položky: 11302

Andělská hora
olej na plátně, 60 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11145

Nečitelně signováno (Marten)

Kostel v Galiči
olej na kartonu, 24 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, dílo pochází z pozůstalosti Antonína Hraběte (výrobce obrazových rámů v Moskvě), 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  21:35:00

do květnové aukce 2018