Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11582
Poslední dražitel: 11966

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 33, 5 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  22:05:00
Číslo položky: 11556
Poslední dražitel: 11958

Krejsa Josef (1896 - 1941)

Šumava
olej na plátně, 65 x 94 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 24 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11585
Poslední dražitel: 10924

Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11581
Poslední dražitel: 10707

Král Jaroslav (1883 - 1942)

Podvečerní krajina
pastel na papíře, 72 x 90 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 83 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11561
Poslední dražitel: 11565

Staré chalupy
olej plátno na kartonu, 48 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:55:00
Číslo položky: 11580
Poslední dražitel: 11617

Hudeček František (1909 - 1990)

kombinovaná technika na papíře, 26, 5 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 52 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11579
Poslední dražitel: 10495

Portrét holčičky
olej na kartonu, 53 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:45:00
Číslo položky: 11586
Poslední dražitel: 12224

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Lyžaři
kombinovaná technika na papíře, 13, 5 x 30 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, značeno na zadní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11587
Poslední dražitel: 11193

Drtikol František (1883 - 1961)

Les
kombinovaná technika, 71 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Plzni, převzetí obrazu Plzeň nebo Praha
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 30 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:40:00
Číslo položky: 11583
Poslední dražitel: 10498

Heine A.

Holandský trh
olej na plátně, 80 x 130, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2018  21:35:00