Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11078
Poslední dražitel: 11993

Pistorius Jan Ferdinand (1899 - ?)

Chrám sv. Mikuláše
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  20:10:00
Číslo položky: 11051
Poslední dražitel: 10388

Nečitelně signováno

Chalupa
olej na kartonu, 39 x 50 cm, volně loženo, mírně poškozeno, signováno PD
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11326
Poslední dražitel: 12304

Emler František (1912 - 1992)

olej na kartonu, 22 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11052
Poslední dražitel: 10809

Nečitelně signováno

Skalky pod Buchťákem
olej na kartonu, 18 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1944, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu Ostrava nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2018  20:00:00
Číslo položky: 11245
Poslední dražitel: 12254

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

strukturální grafika/papír, 18 x 37, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rámováno, zaskleno, signováno DU, datováno 1960
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  22:55:00
Číslo položky: 11154
Poslední dražitel: 11224

Nečitelně signováno

Sluneční paprsek
olej na kartonu, 28 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 58 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  22:20:00
Číslo položky: 10990
Poslední dražitel: 11547

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

Rozkvetlá louka
olej na plátně, 86 x 106 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  22:00:00
Číslo položky: 11172
Poslední dražitel: 11675

Uprka Joža (1861 - 1940)

Autoportrét
olej plátno na kartonu, 42 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11124
Poslední dražitel: 12092

Holan Karel (1893 - 1953)

Žlutý dům
olej na plátně, 43 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2018  21:50:00
Číslo položky: 11178
Poslední dražitel: 11678

Nesignováno

olej na dřevě, 15 x 20, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, na zadní straně štítek Lucas de Wael
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč